Byt v Praze

« Zpět na Nové byty
Byt v Praze

Plná velikost »

Majitelé tohoto nového bytu se na nás prozíravě obrátili už v době, kdy se pro celý bytový dům teprve hloubila díra v zemi.

Neměnný byl pouze obvod budoucího bytu, poloha a velikosti oken, poloha šachet pro připojení vody a odpadů a poloha vstupních dveří.

Našim úkolem bylo navrhnout budoucí dispozici bytu tak, aby splňovala všechny požadavky investorů a aby byl již ve fázi návrhu řešen každý detail budoucího provedení interiéru.

Majitelé jsou dnes ve svém novém domě velmi spokojeni a říkají, že by nic neměnili. Jsme velmi rádi, že se zhodnotilo to, že jsme společně řešili vše – studii, projekt a koordinaci stavebních prací společně s developerem až po návrhy interiéru se všemi výrobními detaily.

Z MÉDIÍ:

Kámen, dřevo, cihla. To bylo hlavní zadání pro architekty, které oslovili majitelé nového bytu na pražském Strahově. A také dostatek prostoru. Ten si raději pojistili koupí dvou sousedních bytů.

Celý článekze speciální přílohy Hospodářských novin ke stažení v souboru PDF najdete ZDE

Dnes se podíváme na návštěvu do bytu kousek od centra Prahy zařízeného maximálně útulně. Rodina přímo miluje dřevo. Podívejte se, jak si s tím architekti poradili.

Celý článek z portálu Proženy.cz najdete ZDE


Soubory: